Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Baromfiudvarban

844. Habara Pál jelzéssel, 20. sz. első fele

Baromfiudvarban

olaj, vászon

59*80 cm

j.j.l.: Habara Pál, keret nélkül