713. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)
Fürdőzők, 1928 körül
olaj, vászon
51,5*84 cm
j.n. Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, (243. kép), Feltehetően kiállítva: Őszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1929. szeptember (kat. 278. Aktok, olajf.), Aukció: Nagyházi Galéria 4. aukció, kat. 118., Saphier-Aukció, BÁV 1998, kat. 137.