Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Fürdőzők, 1928 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

713. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)

Fürdőzők, 1928 körül

olaj, vászon

51,5*84 cm

j.n. Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, (243. kép), Feltehetően kiállítva: Őszi Tárlat, Budapest, Nemzeti Szalon, 1929. szeptember (kat. 278. Aktok, olajf.), Aukció: Nagyházi Galéria 4. aukció, kat. 118., Saphier-Aukció, BÁV 1998, kat. 137.

Vételi megbízás (PDF)