Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Pásztor

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

776. Magyar festő, 20. sz. második fele (Kohán György után)

Pásztor

olaj, vászon

30*40 cm

Vételi megbízás (PDF)