268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet macskával

533. Hranitzky Ilona (Siófok, 1889 - ?)

Csendélet macskával

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.f.: Hranitzky