Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Ősz”, 1980-as évek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

688. Bér Rudolf (Budapest, 1924 - Budapest, 2004)

“Ősz”, 1980-as évek

olaj, vászon

59*78 cm

j.ho: Bér Rudolf Ősz

Vételi megbízás (PDF)