Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Munka után I.”, 1950 körül

658. Fischer Éva (Daruvár, 1920 - Róma, 2015)

“Munka után I.”, 1950 körül

olaj, farost

80*59,5 cm

j.b.l.: Fischer, ho. felirat: Fischer Éva Munka után I.