Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vágyakozás

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

706. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)

Vágyakozás

olaj, papír

53*29 cm

j.j.l.: M. Hegedűs Ella

Vételi megbízás (PDF)