268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Piros blúzos nő”, 1949

624. R. V. jelzéssel

“Piros blúzos nő”, 1949

olaj, vászon

90*68 cm

j.j.l.: R. V. 1949, keret nélkül