600. Lehel Mária (Budapest, 1889 - Olaszország, 1973)
”Gyermek naranccsal”, (Nagymama unokájával, Nemzedékek), 1910 körül
olaj, vászon
74*60 cm
j.n. Reprodukálva: A Nyolcak. Centenáriumi kiállítás katalógusa, szerk. Markója Csilla és Bardoly István, Pécs, Baranya Megyei Múzeumok Igazgatósága és Budapest, Magyar Tudományos Akadémia Művészettörténeti Kutatóintézete közös kiadása, 2010, 478.o., Kiállítva