Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Olvasó nő

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

721. Magyar festő, 20. sz. közepe

Olvasó nő

olaj, vászon

60*50 cm

Vételi megbízás (PDF)