782. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)
Pygmalion, 1968
olaj, vászon
100,5*140,5 cm
j.n. Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n. Pygmalion, 1968), keret nélkül, sérült