Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Pygmalion, 1968

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

782. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

Pygmalion, 1968

olaj, vászon

100,5*140,5 cm

j.n. Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n. Pygmalion, 1968), keret nélkül, sérült

Vételi megbízás (PDF)