Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Őszi lombok

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

680. Magyar festő, 20. sz. közepe

Őszi lombok

akvarell, papír

180*290 mm

Vételi megbízás (PDF)