Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Magyar feltámadás”, 1935

521. Vendrődi (Vendrődy-Vogyeraczky) István

“Magyar feltámadás”, 1935

olaj, vászon

75*45 cm

j.j.l.: Vedrődystván 1935, ho: kiállítási cimke