Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Reggeliző fiúcska cicával

714. Magyar festő, 20. sz. első fele

Reggeliző fiúcska cicával

olaj, vászon

62*58 cm

j.j.l.: olvashatatlan