Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Színes virágok, 6 db

593. Lampé Sándor (1898 - 1974)

Színes virágok, 6 db

olaj, vászon

44,5*49,5 cm (2 db), 60*44 cm (1 db), 60*40 cm (3 keret nélkül)