Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Család

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

723. Magyar festő, 20. sz. eleje

Család

220*220 mm

j.n. ho: felirat, sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)