Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Zsugások

878. Magyar festő, 20. sz. eleje

Zsugások

olaj, vászon

81*100 cm

j.j.l.: olvashatatlan, Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29. -augusztus 31. (kat. 9.), sérült, keret nélkül