878. Magyar festő, 20. sz. eleje
Zsugások
olaj, vászon
81*100 cm
j.j.l.: olvashatatlan, Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29. -augusztus 31. (kat. 9.), sérült, keret nélkül