666. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)
“Kiűzetés a Paradicsomból”, 1975
olaj, vászon
100*130 cm
j.b.f.: Freytag, ho. autográf felirat Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977., szeptember 2-25. (kat. sz. n. Kiűzetés a Paradicsomból, 1975, olaj), keret nélkül