Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Cirkusz

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

707. K.J. monogrammal

Cirkusz

olaj, farost

65*43 cm

j.b.l.: K.J.

Vételi megbízás (PDF)