268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Patakpart

631. Wittich Eperjesi Zoltán (1928 - 1960 után)

Patakpart

olaj, vászon

55*69 cm

j.b.l.: Wittich - Eperjesi Z., Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 238. kép