631. Wittich Eperjesi Zoltán (1928 - 1960 után)
Patakpart
olaj, vászon
55*69 cm
j.b.l.: Wittich - Eperjesi Z., Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. 238. kép