Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”A határban”, 1929-1936

579. Kelemen Emil (Budapest, 1895 - New York, 1975)

”A határban”, 1929-1936

olaj, vászon

70*100 cm

j.j.l.: Kelemen Emil; h.o.: felirat: 1929 VIII 24..., Reprodukálva: Képek kiállításokból, Magyar Művészet, 1938/6. 184. old. (A határban); Kiállítva: Kelemen Emil festményeinek kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1938. március 19-28. (kat. 13. A határban), sérül