Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

797. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

Kompozíció

olaj, vászon

81*110 cm

j. ho. a vakrámán: Freytag, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)