268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet kaláccsal, Nagybánya, 1913

531. Kitzinger Gizella (működött a nagybányai szabadiskolában 1913–14-ben)

Csendélet kaláccsal, Nagybánya, 1913

olaj, vászon

65*59,5 cm

j.j.l.: K.G. N.B., Reprodukálva: Saphier-Pályázat, BÁV 1999. (55. kép)