531. Kitzinger Gizella (működött a nagybányai szabadiskolában 1913–14-ben)
Csendélet kaláccsal, Nagybánya, 1913
olaj, vászon
65*59,5 cm
j.j.l.: K.G. N.B., Reprodukálva: Saphier-Pályázat, BÁV 1999. (55. kép)