268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hölgy estélyi ruhában, 1948

558. Baksa jelzéssel

Hölgy estélyi ruhában, 1948

olaj, vászon

121*79,5 cm

j.b.l.: Baksa 948