Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vándor mesetájban

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

856. Magyar festő, 19. sz. második fele

Vándor mesetájban

akvarell, karton

450*630 mm, sérült

Vételi megbízás (PDF)