882. Lengyel I. jelzéssel, 20. sz. második fele
Álomkép
olaj, farost
68*75 cm
j.j.l.: Lengyel I., Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29 - augusztus 31. (kat. 84. )