268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Pásztorgyerek”, 1930 körül

607. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)

”Pásztorgyerek”, 1930 körül

olaj, vászon

70*80 cm

j.b.f.: Szuly, Kiállítva: A Magyar Képzőművésznők Egyesülete Új Csoportjának műveiből álló LXXIII. Csoportkiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. október (kat. 150. Pásztorgyerek, olajf.), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008. (165. kép)