Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Zöldséges csendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

565. Lengyel jelzéssel, 20. sz. közepe

Zöldséges csendélet

olaj, vászon kartonra ragasztva

26*34 cm

j.j.l.: Lengyel

Vételi megbízás (PDF)