Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Parkban

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

564. Magyar festő, 20. sz. első fele

Parkban

olaj, vászon

85,5*75 cm

j.j.l.: ... József, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)