268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet, 1960 körül

674. Gera Éva (Budapest , 1923 - Budapest, 1996)

Csendélet, 1960 körül

olaj, farost

80*60 cm

j.b.l.: Gera, keret nélkül