Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet boros üveggel és macskával

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

888. Magyar festő, 20. sz. második fele

Csendélet boros üveggel és macskával

olaj, rétegelt lemez

30*37 cm

j.j.l.: olvashatatlan, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)