712. Fenyő György (Budapest, 1906 - ?, 1978)
Nő pamlagon, 1935
olaj, vászon
42*80 cm
j.j.l.: Fenyő Gy. 1935, Kiállítva: Fenyő György gyűjteményes kiállítás, Budapest, Ernst Múzeum, 1935. szeptember, (kat. 26. Pihenő leány, vagy 56. Pihenés, vagy 57., Pirosruhás nő), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (66. kép), keret nélkül