Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kisdobos

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

719. Jász Veronika, Sőtérné (Kassa, 1920 - Budapest, 1989)

Kisdobos

olaj, vászon

80,5*68 cm

j.j.l.: Sőtérné Jász Vera

Vételi megbízás (PDF)