268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Tükörben

606. Magyar festő, 20. sz. második fele

Tükörben

olaj, vászon

50*40 cm

j.n. Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (75. kép)