268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Cirkusz”

668. Magyar festő, 20. sz. második fele

”Cirkusz”

olaj, vászon

100*150 cm

j.n. ho. felirat: Balogh Ervin Rákóczi 4. Cirkusz