268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Határban, 1976

871. Magyar festő, 1900 körül

Határban, 1976

olaj, falemez

64*48 cm

j.j.l.: olvashatatlan, sérült, keret nélkül