Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szobabelső pipacsokkal, 1973

592. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Szobabelső pipacsokkal, 1973

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: G. Galamb E. 73, keret nélkül