268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kompozíció

832. Braun Lengyel Vera (Budapest, 1902 - Párizs, 1997)

Kompozíció

akvarell, tus, papír

205*155 mm

j.b.l.: Vera Braun