Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Virágcsendélet gyümölcsökkel, 1930-as évek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

576. Lesznai Anna (Alsókörtevélyes, 1885 - New York, 1966)

Virágcsendélet gyümölcsökkel, 1930-as évek

olaj, karton

61*75,5 cm

j.j.l.: A. Lesznai, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008. 97. kép

Vételi megbízás (PDF)