576. Lesznai Anna (Alsókörtevélyes, 1885 - New York, 1966)
Virágcsendélet gyümölcsökkel, 1930-as évek
olaj, karton
61*75,5 cm
j.j.l.: A. Lesznai, Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008. 97. kép