Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Akt fehér drapériával

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

625. Modok Mária, Czóbel Béláné (Ráckeve, 1896 - Budapest, 1971)

Akt fehér drapériával

olaj, karton

65*50 cm

j.b.l.: Modok Mária

Vételi megbízás (PDF)