Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Halászok, 1930-as évek

642. Magyar festő

Halászok, 1930-as évek

olaj, vászon

72,5*54 cm

j.n. ho. vakrámán: Nemzeti Szalon kiállítási cédula töredék