268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Műteremben”, 1958 körül

660. Scholz Erik (Budapest, 1926 - Budapest, 1995)

“Műteremben”, 1958 körül

olaj, vászon

70,5*90 cm

j.b.l.: Scholz, ho: vakrámán autográf felirat, Kiállítva: Scholz Erik kiállítása, Budapest, Csók István Galéria, 1960. szeptember 23–október 7., (kat. sz. n. Műteremben, olaj)