660. Scholz Erik (Budapest, 1926 - Budapest, 1995)
“Műteremben”, 1958 körül
olaj, vászon
70,5*90 cm
j.b.l.: Scholz, ho: vakrámán autográf felirat, Kiállítva: Scholz Erik kiállítása, Budapest, Csók István Galéria, 1960. szeptember 23–október 7., (kat. sz. n. Műteremben, olaj)