268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kerti mulatság

589. Gömöri Jenő (Kovaka-Újantalvölgy, 1902 - ?)

Kerti mulatság

olaj, vászon

65*90 cm

j.b.l.: Gömöri Jenő