Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Férfi portré

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

596. Magyar festő, 20. sz. eleje

Férfi portré

olaj, vászon

55*46 cm

Vételi megbízás (PDF)