Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Artisták

698. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Artisták

olaj, vászon

80,5*59,5 cm

j.h.o.: Marosán Gyula