622. Zsótér Ákos (Újpest, 1895 - 1983)
Anya gyermekével
olaj, vászon
70*50 cm
j.j.l.: Zsótér, Feltehetően kiállítva: Paál László Társaság Jubiláris Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1934. november 10-26., (kat. 135. Anya gyermekkel, olajf. 200 p.)