Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Katonatiszt portréja, 1917

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

560. Sefer, V. jelzéssel

Katonatiszt portréja, 1917

olaj, vászon

69,5*62,5 cm

j.j.l.: V. Sefer 1917, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)