268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Műtermi csendélet, 1964

675. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Műtermi csendélet, 1964

olaj, farost

92*68 cm

j.j.l.: Holló L. 964